12 zwierząt, które występują w jedynym egzemplarzu na świecie

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Niezwykły świat zwierząt jest bardzo zróżnicowany. Natura nigdy nie robi tego samego dwa razy. Dziś pokażemy Wam dwanaście jej najrzadszych dzieł, czyli unikalne zwierzęta, które pozostały na Ziemi w pojedynczych egzemplarzach. Niektóre są na skraju wyginięcia, a inne dają się zobaczyć tylko raz na kilkadziesiąt lat. Poznacie też niesamowitą historię najsłynniejszego żółwia na świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.