12 zagadek z haczykiem, które udowodnią, czy myślisz w wyjątkowy sposób

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Hej! Nigdy nie wiecie, kiedy znajdziecie się w sytuacji, która będzie wymagać od was wzmożonego myślenia. Chodzi o takie chwile, w których musicie podjąć mądrą decyzję i to SZYBKO! Ale jeśli wasz umysł spowija mgła i nie możecie się skoncentrować, to nie wróży to niczego dobrego. Mózg potrzebuje skutecznego treningu, by jego logiczne i analityczne umiejętności działały bez zarzutu. Potraktujcie te zagadki jako ćwiczenia, których tak bardzo pragnie wasz umysł!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.