12 niesamowitych atrakcji Dubaju

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Zjednoczone Emiraty Arabskie to niewielki kraj pełen fascynujących miejsc dla turystów. Jednym z takich miejsc jest Dubaj, często nazywany Miastem przyszłości, choć bardziej adekwatne wydaje się określenie Miasto Rekordów. Są tam najszybsze samochody policyjne, największa na świecie rama, największy pionowy labirynt, czy też najwyższa czekoladowa rzeźba. Jednak nawet rekordy Guinnessa bledną w porównaniu z cudami architektury, jakimi są najnowsze mega projekty w sercu Emiratów Arabskich!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.