12 niesamowitych atrakcji Dubaju

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Zjednoczone Emiraty Arabskie to niewielki kraj pełen fascynujących miejsc dla turystów. Jednym z takich miejsc jest Dubaj, często nazywany Miastem przyszłości, choć bardziej adekwatne wydaje się określenie Miasto Rekordów. Są tam najszybsze samochody policyjne, największa na świecie rama, największy pionowy labirynt, czy też najwyższa czekoladowa rzeźba. Jednak nawet rekordy Guinnessa bledną w porównaniu z cudami architektury, jakimi są najnowsze mega projekty w sercu Emiratów Arabskich!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.