12 mocy zwierząt, które pomogą stworzyć doskonałego superbohatera

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Superbohaterowie występują nie tylko w filmach. Niektórzy z nich beztrosko kroczą po naszym świecie. Znamy zwierzęta, których umiejętności zaskakują, bawią i wprawiają w zakłopotanie bardziej niż jakikolwiek fikcyjny bohater. Na przykład, ośmiornica ma 3 serca i 9 mózgów. Każde ramię (to nie tylko macki) ma swój własny umysł, zaś ten główny – w kształcie donuta – kontroluje całe ciało jako jedność. To oznacza, że każde ramię może poruszać się niezależnie od pozostałych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.