12 hollywoodzkich mitów, w które wierzysz

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Podoba Wam się magiczny świat kina? Oczywiście, że tak! Gdzie moglibyście zobaczyć policjanta czołgającego się w szybie wentylacyjnym albo agenta brytyjskich służb specjalnych z widowiskową eksplozją za plecami? Takie sytuacje niestety mają miejsce tylko w wyobraźni reżyserów, a mimo to nadal chcemy w nie wierzyć. Rozprawiamy się z kilkoma popularnymi filmowymi mitami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.