12 fascynujących odkryć 2020 roku, o których mało kto słyszał

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Wiemy, wiemy, wielu z was chce pochować rok 2020 w odmętach niepamięci. Ale spójrzcie na jasną stronę. W tym roku wydarzyło się naprawdę wiele niesamowitych rzeczy w kontekście przełomowych odkryć naukowych! Znaleźliśmy T-rexa wielkości kanapowego pieska, śpiewające „coś” na Marsie, gwiazdę, która prysła z nieba na oczach naukowców i wiele, wiele innych niesamowitości, o których prawdopodobnie nie mieliście pojęcia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.