12 dziwnych zwyczajów z innych krajów

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Czy wiesz, że znak „OK” oznacza „pieniądze” w Japonii, „zero” we Francji a w Brazylii to obraźliwy gest? Nie chcielibyśmy się znaleźć w takiej sytuacji! Nasze przyzwyczajenia i gesty mogą być zupełnie inne od tych z innych krajów i miejsc. Każdy kraj ma swoje prawa, tradycje, zasady i wyjątkowe cechy które mogą wydawać się dziwne, nawet szokujące dla ludzi z innych kultur. Na przykład czy wiesz, że w Danii ludzie urządzają pikniki na cmentarzach, Tybetańczycy na powitanie pokazują język, a w Wietnamie niegrzecznie jest krzyżować palce? Nasz świat jest niesamowity i unikalny. 12 faktów potwierdzających te stwierdzenie. Materiał z youtubeowego kanału “Jasna Strona”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.