12 dziwnych zwyczajów z innych krajów

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Czy wiesz, że znak „OK” oznacza „pieniądze” w Japonii, „zero” we Francji a w Brazylii to obraźliwy gest? Nie chcielibyśmy się znaleźć w takiej sytuacji! Nasze przyzwyczajenia i gesty mogą być zupełnie inne od tych z innych krajów i miejsc. Każdy kraj ma swoje prawa, tradycje, zasady i wyjątkowe cechy które mogą wydawać się dziwne, nawet szokujące dla ludzi z innych kultur. Na przykład czy wiesz, że w Danii ludzie urządzają pikniki na cmentarzach, Tybetańczycy na powitanie pokazują język, a w Wietnamie niegrzecznie jest krzyżować palce? Nasz świat jest niesamowity i unikalny. 12 faktów potwierdzających te stwierdzenie. Materiał z youtubeowego kanału “Jasna Strona”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - korzystamy z legalnych wklejek wideo ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Piractwo zgłaszaj na stronach źródłowych. Usuwamy wklejki na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.