12 dobrych oznak i czerwonych flag prawdziwej przyjaźni

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Najlepsi przyjaciele na zawsze… Czy to faktycznie możliwe? Czasem przyjaźnie okazują się powierzchowne a rzekomi przyjaciele zawodzą nasze zaufanie. Jednak jeśli wasza przyjaźń przeszła test, z pewnością jest prawdziwa i trwała! Sprawdźcie czy wasza przyjaźń ma szanse przetrwać! Pomogże wam w tym ten filmik i pewne oznaki, na które warto zwrócić uwagę! To czysta psychologia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.