11 szczegółów, na które zwraca uwagę pilot podróżujący jako pasażer

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Hej, dlaczego samolotem nagle zaczęło szarpać?! Spokojnie, to tylko dziura powietrzna. Macie szczęście, obok was siedzi pilot, który podróżuje jako pasażer. Wie o lataniu dużo więcej niż wy i skromne turbulencje nie zrobią na nim najmniejszego wrażenia. Ale jeżeli zaniepokoi go widok oblodzonych okien, albo dziwne zapachy, wtedy powinniście mieć się na baczności!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.