11 słodkich zwierzaków, które potrafią być całkiem niebezpieczne

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Nie uwierzylibyście, jakie zwierzęta ludzie potrafią trzymać w domu! Serwal, lotopałanka karłowata, jeż, a nawet miś koala! Może się wydawać, że taki zwierzak to super sprawa, żeby pochwalić się znajomym, ale radzimy wnikliwie to przemyśleć! Nawet jeśli te stworzenia wyglądają rozbrajająco słodko, skrywają dziką, niebezpieczną naturę. A gdy zbudzi się w nich prawdziwy instynkt, współczujemy zarówno domownikom jak i wystrojowi domu! Na dokładkę, niektóre – jak kukangi czy dziobaki – są jadowite!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.