11 obowiązkowych ćwiczeń szyi dla osób pochylających głowę nad smartfonem

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Szyja jako pierwsza zdradza wiek kobiety, bo skóra w tej okolicy traci jędrność i elastyczność szybciej niż inne części ciała. Mimo że współczesna technologia kosmetyczna oferuje wiele możliwości w postaci zabiegów wygładzających, nici liftingujących i zastrzyków, większość pań woli poprawiać urodę bez ingerencji skalpela. Są pewne ćwiczenia, które poprawiają przepływ tlenu i krwi do skóry, zwiększają produkcję kolagenu, redukują napięcie mięśni, modelują rysy twarzy i wydłużają szyję. Wypróbowałyśmy kilka takich ćwiczeń, które pomogą wam zadbać o piękną szyję. Najlepsze efekty uzyskacie, wykonując ten trening codziennie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Automat zamienia playery YouTube na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.