11 obowiązkowych ćwiczeń szyi dla osób pochylających głowę nad smartfonem

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Szyja jako pierwsza zdradza wiek kobiety, bo skóra w tej okolicy traci jędrność i elastyczność szybciej niż inne części ciała. Mimo że współczesna technologia kosmetyczna oferuje wiele możliwości w postaci zabiegów wygładzających, nici liftingujących i zastrzyków, większość pań woli poprawiać urodę bez ingerencji skalpela. Są pewne ćwiczenia, które poprawiają przepływ tlenu i krwi do skóry, zwiększają produkcję kolagenu, redukują napięcie mięśni, modelują rysy twarzy i wydłużają szyję. Wypróbowałyśmy kilka takich ćwiczeń, które pomogą wam zadbać o piękną szyję. Najlepsze efekty uzyskacie, wykonując ten trening codziennie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.