11-latek zarabia na leczenie brata, robiąc manicure

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Trudno wyjść z podziwu, patrząc na tego 11-letniego chłopca… To bardzo wzruszająca historia szóstoklasisty, który aby pomóc w zbiórce pieniędzy na leczenie swojego brata, zaczął pracować jako… manikiurzysta. Postawa bohatera filmu może być wspaniałym przykładem dla innych ludzi. Takie poświęcenie i charyzma w tak młodym wieku są godne podziwu.

Źródło: pl.SputnikNews.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.