11 kosmicznych mitów, w które ludzie dalej wierzą, ale ty przestaniesz

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Gotowy na dawkę najnowszych ciekawostek o kosmosie? Istnieje cała masa mitów, w które ludzie wciąż wierzą. Jak na przykład: co się stanie, gdy wpadniemy w czarną dziurę? Czy naprawdę da się ocalić Ziemię przed lecącą asteroidą? Przedstawiamy najlepsze ciekawostki o kosmosie i Układzie Słonecznym. Najwyższy czas rozprawić się z powszechnymi mitami, w które wszyscy wierzą!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.