11 dowodów na to, że ludzkie ciało może przekroczyć własne granice

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Większość z was słyszała pewnie o złotej zasadzie przetrwania: możemy wytrzymać 3 minuty bez tlenu, 3 dni bez wody i 3 tygodnie bez jedzenia. Ale są osoby, które doprowadziły swoje ciała do granic wytrzymałości. Można nazwać ich nietypowymi rekordzistami, a nawet superludźmi! Jednej osobie udało się na przykład wstrzymać oddech na 24 minuty, a ktoś inny wytrzymał bez wody 18 dni. I nie uwierzycie, ile czasu pewien człowiek przeżył bez jedzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.