100 ciekawostek, pokazujących, że ludzkie ciało jest cudem

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

A gdyby tak otworzyć swoje ciało i zajrzeć na chwilę do środka? Ciało człowieka to niesamowicie skomplikowana maszyneria. Wiecie, na przykład, że oczy mogą zmienić kolor? I to z różnych powodów: nastrój, wiek, dieta czy detoksykacja. Każdego dnia wytwarzacie od 2 do 6 szklanek śliny! Gdyby oczy były aparatem fotograficznym, miałby w sobie 576 megapikseli! Niesamowite, prawda?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.