10 szokujących faktów o daniach instant z torebek

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Niemal każdego dnia mamy do wykonania długą listę obowiązków. Czasem ciężko o wolną chwilę, by przygotować pełnowartościowy posiłek. Z pomocą przychodzą nam dania instant (tak zwane dania z torebki). Przygotowując je nie trzeba się bardzo natrudzić. Wszystko co musimy zrobić to zalać je wodą, odczekać dwie minuty i jedzenie gotowe. Oprócz tego, że są wygodne, są również tanie. Jednak jak się okazuje, są także bardzo niebezpieczne dla naszego zdrowia. Przed wami 10 powodów przez, które takie dania wręcz pustoszą nasz organizm.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.