10 sygnałów, że ktoś śledzi twój telefon

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Po czym poznać, że ktoś kontroluje twój telefon? W końcu nasze bezpieczeństwo powinno być najważniejsze. Zebraliśmy kilka wyraźnych znaków świadczących o tym, że ktoś szpieguje twój telefon oraz instrukcje dla tych, którzy obawiają się, że są śledzeni. Jednym z takich znaków może być błyskawiczne wyczerpywanie się baterii. Owszem, te części zużywają się z biegiem czasu, ale jeśli twój telefon jest nowy, takie zachowanie sprzętu nie jest normalne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.