10 starożytnych cudów świata kiedyś i dziś

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Czy chcesz spędzić cały tydzień, kopiąc w ziemi, szukając ruin i robiąc zdjęcia najbardziej surrealistycznych wykopalisk na świecie? Rzymski cesarz Neron zlecił budowę wspaniałego Domus Aurea w 64 r. p.n.e. W czasach swojej świetności pałac zajmował teren trzykrotnie większy niż Watykan. Po przelocie przez połowę świata znajdujesz się głęboko w kambodżańskiej dżungli, aby podziwiać piękno miasta Angkor. Jeśli lubisz terakotowe krajobrazy, powinieneś odwiedzić miasto Petra, które w IV wieku p.n.e. stanowiła ośrodek handlowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.