10 rzeczy, które starożytni ludzie robili lepiej od nas

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

W dzisiejszych czasach często myślimy pobłażliwie o ludziach z przeszłości. Czy to w dziedzinie nauki, technologii czy polityki, wydaje się, że jesteśmy lepsi od naszych przodków w każdym aspekcie życia – ale tak nie jest! Oczywiście, były pomysły i zwyczaje, które sprawiają, że dzisiaj tylko kręcimy głowami z niedowierzaniem. Nie oznacza to jednak, że starożytni ludzie nie byli od nas lepsi w pewnych sprawach! Zastanawiacie się w czym? Zaczekajcie i dowiedzcie się! Oto 10 rzeczy, w których starożytni ludzie były o wiele lepsze niż my!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.