10 przerażających obserwacji rekinów, które mogą być megalodonami

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Potężny megalodon był największym rekinem, jakiego kiedykolwiek widziały światowe oceany, ale uważa się, że wymarł około 2,6 miliona lat temu. Lecz jak w takim razie wytłumaczyć przerażające obserwacje i znaleziska, które są ciągle odnotowywane? W końcu mówimy o materiałach filmowych przedstawiających niewytłumaczalnie duże stworzenia i poszarpane zwłoki wielorybów wyrzucane na brzeg. Czy to możliwe, że olbrzymowi z pradawnych czasów udało się przetrwać do dziś? Dojdźmy razem do sedna tej tajemnicy! Ale nie obwiniaj nas, jeśli po obejrzeniu tego filmu nie będziesz chciał już nigdy postawić stopy w morzu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.