10 powodów, dla których przezroczyste telefony by się nie sprawdziły

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Znacie najbardziej niecodzienne telefony komórkowe? Pewnie pamiętacie te dni, w których producenci próbowali wymyślić coś nowego, w rezultacie czego telefony często wyglądały co najmniej dziwnie. Obecnie, firmy technologiczne starają się sprzedać swoje najnowsze dokonania. Telefony są szczególnym obiektem pomysłowych ulepszeń, ale nie każde z nich okazało się być praktyczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.