10 odkryć w Egipcie, które przerażają archeologów

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Era starożytnych Egipcjan do dziś determinuje świat badań archeologów. Jako jedna z największych i najpotężniejszych cywilizacji w historii ludzkości, mieszkańcy imperiów faraonów osiągnęli niesamowite kamienie milowe w wielu różnych obszarach. Czy to w dziedzinie techniki, matematyki, sztuki, czy oczywiście pisma: osiągnięcia starożytnego Egiptu zawsze nas fascynowały. Biorąc jednak pod uwagę liczne ślady, które badacze już odkryli, nie powinniśmy zapominać, że na terenie starożytnego Egiptu wciąż drzemie wiele nieodkrytych tajemnic, które tylko czekają na odnalezienie. 10 ekscytujących odkryć, które dziś wam przedstawimy, to przypomnienie, dlaczego jesteśmy tak zafascynowani wiekiem starożytnych Egipcjan.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.