10 niepokojących odkryć antarktycznych, których nikt nie potrafi wyjaśnić

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Antarktyda jest prawdopodobnie jednym z najbardziej niegościnnych miejsc, jakie ma do zaoferowania planeta. A jednak: od XIX wieku ten prawie niekończący się lodowy krajobraz przyciąga poszukiwaczy przygód, badaczy i odkrywców, którzy robią wszystko, aby móc na własne oczy spojrzeć na mroźną Antarktydę. Tereny lądowe i morskie wokół bieguna południowego wielokrotnie pojawiają się też w centrum uwagi, gdy chodzi o zupełnie inny temat: mianowicie o ekscytujące tajemnice, które kryją się w wiecznym lodzie. Dziś pokażemy, jakie 10 ekscytujących znalezisk zostało już odnotowanych na Antarktydzie i jakie legendy im towarzyszą!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.