10 niepokojących odkryć antarktycznych, których nikt nie potrafi wyjaśnić

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Antarktyda jest prawdopodobnie jednym z najbardziej niegościnnych miejsc, jakie ma do zaoferowania planeta. A jednak: od XIX wieku ten prawie niekończący się lodowy krajobraz przyciąga poszukiwaczy przygód, badaczy i odkrywców, którzy robią wszystko, aby móc na własne oczy spojrzeć na mroźną Antarktydę. Tereny lądowe i morskie wokół bieguna południowego wielokrotnie pojawiają się też w centrum uwagi, gdy chodzi o zupełnie inny temat: mianowicie o ekscytujące tajemnice, które kryją się w wiecznym lodzie. Dziś pokażemy, jakie 10 ekscytujących znalezisk zostało już odnotowanych na Antarktydzie i jakie legendy im towarzyszą!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.