10 najśmieszniejszych odpowiedzi na kartkówkach – 5

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Wszyscy znamy to uczucie kiedy nie znamy odpowiedzi na kartkówce. Sfrustrowani myślimy wtedy, że może jak napiszemy coś śmiesznego to jakimś cudem zaznamy łaski Pana… Pana nauczyciela. W dzisiejszym odcinku youtuber z “Planety Faktów” przygotowałem kolejny już odcinek z serii “10 najśmieszniejszych odpowiedzi na kartkówkach”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - korzystamy z legalnych wklejek wideo ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Piractwo zgłaszaj na stronach źródłowych. Usuwamy wklejki na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.