10 najskromniejszym miliarderów

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Uważa się, że wszyscy najbogatsi ludzie żyją w luksusie i dosłownie śpią na pieniądzach, nie wiedząc, gdzie je wszystkie trzymać. W rzeczywistości to nieprawda. Niektórzy przedsiębiorcy i inwestorzy, nawet zarabiając dużo pieniędzy, wciąż pozostają skromni, oszczędni i otwarci na innych, za co są zresztą uwielbiani. W dzisiejszym wideo opowiemy Wam o 10 najskromniejszych miliarderach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.