10 najbardziej tajemniczych odkryć w szczerym polu!

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Wiele starożytnych miejsc, takich jak egipska nekropolia w Sakkarze, skrywa wiele skarbów archeologicznych. Choć w niektórych przypadkach naukowcy już z góry wiedzą, w których regionach są szczególnie duże szanse na sensacyjne znalezisko, inne odkrycia dokonywane są zupełnie nieoczekiwanie: w szczerym polu! Dziś pokażemy, na jakich 10 unikalnych artefaktów, miejsc i struktur naturalnych z różnych cywilizacji natknęli się eksperci!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Automat zamienia playery YouTube na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.