10 najbardziej przeklętych wraków i statków widmo

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Statki widmo dryfujące po morzach, całkowicie opuszczone, to jedne z najbardziej niesamowitych obiektów, jakie żeglarz może zobaczyć. Jakie wydarzenia spowodowały, że załoga opuściła swój statek? Jaki horror mógł rozegrać się na pokładzie w ciągu ostatnich kilku chwil? Co się stało z mężczyznami i kobietami, którzy porzucili statek? Często na wszystkie te intrygujące pytania nie ma odpowiedzi. Dziś powiemy, które z 10 tajemniczych statków-widm i wraków fascynują nas swoimi porywającymi historiami!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.