10 najbardziej niesamowitych sposobów narodzin zwierząt

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Narodziny to wspaniałe wydarzenie, dość jednak zwyczajne, jeśli chodzi o ludzi i wiele ssaków. Przyjście na świat niemowlęcia stało się dla nas czymś powszechnym, ale co wy na to, jeśli wam powiemy, że niektórzy przedstawiciele fauny rodzą dzieci ustami, a nawet je klonują. Trudno w to uwierzyć, ale tak jest. W naszym dzisiejszym filmiku zebraliśmy najbardziej niesamowite procesy narodzin w świecie zwierząt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.