10 najbardziej kontrowersyjnych odkryć!

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Znaleziska archeologiczne mają niezmierną wartość i pomagają zrozumieć, jak toczyło się życie w przeszłości. Przedmioty, które leżały uśpione w ziemi przez tyle stuleci, dają nam obraz dawno minionych dni. Jednak nie każde odkrycie dokonane przez badaczy jest jak mały kawałek mozaiki, który można płynnie wkomponować w ogólny obraz historyczny. Wiele odkrytych artefaktów wywołało gorące dyskusje wśród ekspertów. 10 odkryć, które pokażemy w dzisiejszym filmie, zawsze było przedmiotem dyskusji. Obejrzyj z nami niewytłumaczalne ślady stóp, starożytne egipskie dzieła sztuki i tajemnicze sanktuaria- zaczynajmy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.