10 najbardziej kontrowersyjnych odkryć!

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Znaleziska archeologiczne mają niezmierną wartość i pomagają zrozumieć, jak toczyło się życie w przeszłości. Przedmioty, które leżały uśpione w ziemi przez tyle stuleci, dają nam obraz dawno minionych dni. Jednak nie każde odkrycie dokonane przez badaczy jest jak mały kawałek mozaiki, który można płynnie wkomponować w ogólny obraz historyczny. Wiele odkrytych artefaktów wywołało gorące dyskusje wśród ekspertów. 10 odkryć, które pokażemy w dzisiejszym filmie, zawsze było przedmiotem dyskusji. Obejrzyj z nami niewytłumaczalne ślady stóp, starożytne egipskie dzieła sztuki i tajemnicze sanktuaria- zaczynajmy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.