10 mrocznych fotografii historycznych i ich opowieści

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Czy zdjęcia nie są fascynujące? Zatrzymują ulotną chwilę na wieczność i dają nam wgląd w dawno minione dni. Każdy z nas prawdopodobnie kiedyś zagubił się w starych zdjęciach i pozwolił sobie na tęsknotę, a jednocześnie z ciepłem na sercu zanurzył się we wspomnieniach. Jednak tła 10 historycznych fotografii, które przedstawimy Wam w dzisiejszym filmie, nie są aż tak sielankowe: wypatrujcie tajemniczych przypadków zaginionych osób, tajemniczych wędrowców i zwiastunów wojny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.