10-latek znalazł wykrywaczem metalu rzadką matrycę pieczęci z XIII wieku

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Każdy, kto zapuszcza się w las lub na plażę wyposażony w wykrywacz metalu, zawsze ma nadzieję na wytropienie cennego skarbu z dawnych czasów. Jednak poszukiwacze skarbów, którzy traktują to jak hobby często znajdują jedynie bezwartościowych śmieci – na szczęście nie zawsze tak jest! Niektórzy ludzie dzięki swoim wykrywaczom metalu odkryli już starożytne przedmioty o niezmierzonej wartości, które profesjonalni badacze pragnęli dostać się w swoje ręce! W dzisiejszym filmie dowiesz się, które cenne sekrety zostały już wydobyte na światło dzienne za pomocą sprytnych urządzeń!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Automat zamienia playery YouTube na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.