10 dziwnych narzędzi do samoobrony

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Samoobrona to nie tylko kwestia umiejętności i techniki, ale również odpowiedniego sprzętu. Chcąc być gotowym na każde zagrożenie, należy zapoznać się z nieśmiercionośnymi środkami samoobrony. Oczywiście gaz pieprzowy i paralizatory są znane wszystkim, ale co wiecie o mniej powszechnych środkach? W dzisiejszym filmie zobaczycie ekskluzywną kolekcję nieśmiercionośnych narzędzi z unikalnym designem i wyjątkową funkcjonalnością. Ich skuteczność i stylowy wygląd zrobią na was wrażenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.