Goron Ki Na Kalon Ki (Bezlitosne serce może rozkwitnąć serdecznością)

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Przebój z indyjskiego filmu pt. “Disco Dancer” z 1982 r., który wyciekł poza Indie rozlewając się po Azji doczekując się wielu wersji i interpretacji. Oto jedna z nich. Piosenkę pt. „Goron Ki Na Kalon Ki” (oryginalna pisownia indyjska: “गोरों की न कालों के बोल”, wolne tłumaczenie: “Bezlitosne serce może rozkwitnąć serdecznością”) śpiewają Suresh Wadkar i Usha Mangeshkar z rodzinnej grupy muzycznej Havas z Uzbekistanu. Język hindi (zwany także hinduskim).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.