Goron Ki Na Kalon Ki (Bezlitosne serce może rozkwitnąć serdecznością)

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Przebój z indyjskiego filmu pt. “Disco Dancer” z 1982 r., który wyciekł poza Indie rozlewając się po Azji doczekując się wielu wersji i interpretacji. Oto jedna z nich. Piosenkę pt. „Goron Ki Na Kalon Ki” (oryginalna pisownia indyjska: “गोरों की न कालों के बोल”, wolne tłumaczenie: “Bezlitosne serce może rozkwitnąć serdecznością”) śpiewają Suresh Wadkar i Usha Mangeshkar z rodzinnej grupy muzycznej Havas z Uzbekistanu. Język hindi (zwany także hinduskim).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.