Та-ру-рам (Ta-ru-ram)

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Śpiewa 13-letnia Diana Gromowa (Диана Громова) z Białorusi. Ta skoczna i niezwykle melodyjna piosenka w kontrowersyjny sposób zajęła drugie miejsce w białoruskich eliminacjach do konkursu Junior Eurovision Contest Song 2008 przegrywając z mniej przebojową piosenką Dashy, Aliny & Kariny pt. „Sertse Belarusi” („Serce Białorusi”). Ponieważ obie zdobyły taką samą liczbę głosów (pół na pół po zsumowaniu głosów jury i telewidzów), podjęto decyzję, że głosy jury będą zignorowane i zadecydują głosy telewidzów, do których serc przemówiły patriotyczne słowa wychwalające ojczyznę, a nie melodia. W finale dziecięcego konkursu Eurowizji piosenka „Sertse Belarusi” zajęła 3 miejsce. Diana Gromowa brała również udział w kolejnych półfinałach rok później z piosenką „Эй, мальчишки и девчонки” („Ej, chłopcy i dziewczynki”), ale zajęła ostatnie (19) miejsce. Po latach o „Sertsu Belarusi” mało kto pamięta, a „Ta-ru-ram” wciąż budzi zainteresowanie rozgłośni radiowych i internautów. Piosenka utorowała jej drogę do kariery i została zawodową białoruską piosenkarką. Język rosyjski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - korzystamy z legalnych wklejek wideo ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Piractwo zgłaszaj na stronach źródłowych. Usuwamy wklejki na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.