Самый сильный (Najsilniejszy)

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Śpiewają Alieja Igolkina (Алена Иголкина), Anastasja Grigorjewa (Анастасия Григорьева), Alina Grigorjewa (Алина Григорьева), Karina Winogradowa (Карина Виноградова), Jekaterina Daniłowa (Екатерина Данилова), Taisija Nikitina (Таисия Никитина), Ujlana Nikitina (Ульяна Никитина), Walerija Stożkowa (Валерия Стожкова), Amelija Powdjazkina (Амелия Подвязкина) z Rosji. Piosenka powstała z myślą o rosyjskich żołnierzach na misji wojskowej w Syrii. Język rosyjski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.