Песенка про ёлочку (Piosenka dla choinki)

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

W Rosji dzieci nie dostają prezentów pod choinkę w Wigilię jak w Polsce, lecz w Nowy Rok tuż po północy. Piosenka pt. “Песенка про ёлочку” (“Piosenka dla choinki”) w wykonaniu grupy Звоночек (Dzwoneczek) opowiada o tym, że dziewczynka poznała małą tajemnicę choinek – w lesie zimą wcale nie jest im zimno i dlatego nie należy zabierać ich do domu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.