Песенка про ёлочку (Piosenka dla choinki)

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

W Rosji dzieci nie dostają prezentów pod choinkę w Wigilię jak w Polsce, lecz w Nowy Rok tuż po północy. Piosenka pt. “Песенка про ёлочку” (“Piosenka dla choinki”) w wykonaniu grupy Звоночек (Dzwoneczek) opowiada o tym, że dziewczynka poznała małą tajemnicę choinek – w lesie zimą wcale nie jest im zimno i dlatego nie należy zabierać ich do domu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.